پاورپوینت در مورد ارتباطات Communication - دانلود کاملترین
پاورپوینت در مورد ارتباطات Communication
پاورپوینت در مورد ارتباطات Communication

پاورپوینت در مورد ارتباطات Communication

فرمت فایل:(powerpoint) تعداد اسلایدها:52 اسلاید برخی از اسلایدها:ارتباطات به معنای ایجاد اتصال میان دو نقطه برای تبادل داده است.ارتباطات با دو تکنولوژی آنالوگ  و دیجیتال انجام می شود. ارتباطات دیجیتال به سرعت جایگزین ارتباطات آنالوگ قدیمی شده اند. ارتباطات آنالوگ: (Analog Communication)این نوع ارتباط که عموما برای مبادله صوت مورد استفاده قرار می گیرد متکی به موج است و امواج صوتی بر بستر امواج الکتریکی روی سیم مسی (و یا امواج الکترومغناطیس در هوا) جریان می یابد. ارتباطات دیجیتال: (Digital Communication)ارتباط دیجیتال برای انتقال بسته های دیتا از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می شود. درون این بسته ها می توانند داده های صوتی، متنی، گرافیکی، عکس و یا ویدئو باشد. برای انتقال دیتا نیز از بسته (کریر) امواج الکتریکی روی سیم مسی استفاده می شود. با این تفاوت که در دو طرف نقطه ارتباطی دستگاهی به نام مودم داده های دیجیتالی را به امواج آنالوگ تبدیل  می کند.سرعت یا پهنای باند  (Band Width)سرعت انتقال داده ها با واحد (Bit Per Second) bps یا تعداد بیت هایی که در یک ثانیه از کانال عبور می کند اندازه گیری می شود. کانالهایی که دارای پهنای باند زیادتری هستند می توانند داده ها را با سرعت بیشتری از خود عبور دهند. پهنای باند فاصله بین دو فرکانس از امواج مغناطیسی است. پهنای باند را می توان به دو دسته باند نازک...

 پاورپوینت در مورد ارتباطات  Communication

فرمت فایل:(powerpoint) تعداد اسلایدها:52 اسلاید

 

برخی از اسلایدها:

ارتباطات به معنای ایجاد اتصال میان دو نقطه برای تبادل داده است.

ارتباطات با دو تکنولوژی آنالوگ  و دیجیتال انجام می شود. ارتباطات دیجیتال به سرعت جایگزین ارتباطات آنالوگ قدیمی شده اند.

 ارتباطات آنالوگ: (Analog Communication)

این نوع ارتباط که عموما برای مبادله صوت مورد استفاده قرار می گیرد متکی به موج است و امواج صوتی بر بستر امواج الکتریکی روی سیم مسی (و یا امواج الکترومغناطیس در هوا) جریان می یابد.

 ارتباطات دیجیتال: (Digital Communication)

ارتباط دیجیتال برای انتقال بسته های دیتا از یک نقطه به نقطه دیگر استفاده می شود. درون این بسته ها می توانند داده های صوتی، متنی، گرافیکی، عکس و یا ویدئو باشد. برای انتقال دیتا نیز از بسته (کریر) امواج الکتریکی روی سیم مسی استفاده می شود. با این تفاوت که در دو طرف نقطه ارتباطی دستگاهی به نام مودم داده های دیجیتالی را به امواج آنالوگ تبدیل  می کند.

سرعت یا پهنای باند  (Band Width)

سرعت انتقال داده ها با واحد (Bit Per Second) bps یا تعداد بیت هایی که در یک ثانیه از کانال عبور می کند اندازه گیری می شود. کانالهایی که دارای پهنای باند زیادتری هستند می توانند داده ها را با سرعت بیشتری از خود عبور دهند. پهنای باند فاصله بین دو فرکانس از امواج مغناطیسی است.

پهنای باند را می توان به دو دسته باند نازک Narrow Band و باند پهن Broad Band تقسیم کرد. سرویسهایی نظیر ویدئو کنفرانس و تلویزیون نیازمند باند پهن هستند.

§مدل انتقال داده ها (Data Transmission Model)

سه مدل انتقال در سیستم های ارتباطی وجود دارد.

³ارتباطات یک طرفه (Simplex Communication)

ارتباطاتی است که یک منبع به صورت عمومی اطلاعات را ارسال می کند و گیرنده ها با داشتن یک کارت یا پورت (Receive) دریافت، می توانند اطلاعات را دریافت کنند نظیر برنامه های تلویزیونی و رادیویی.

³ارتباطات نیمه دو طرفه (Half Duplex Communication)

این مدل برای سیستم هایی است که اطلاعات در آنها در حال رفت و یا برگشت هستند و همزمانی در ارتباط دوطرفه وجود ندارد.قیمت: 10,000 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

پاورپوینت در مورد سازمان و قوانین آموزش و پرورش ايران


انواع بیمه و اصول وقوانین کلی وجامع انها


نمونه سوالات پیک اولی مخصوص کلاس اولی ها


تحقیق در مورد استکبار و انواع آن در قرآن


نمونه سوالات پیک اولی مخصوص کلاس اولی ها


تحقیق درباره پستهای انتقال وتوزیع برق و مهمترین سوالات همراه با جوابهای آزمون استخدامی اپراتوری پستهای انتقال


پاورپوینت درمورد شناخت ویروسهای کامپیوتری.پروژه پایانی مهندسی کامپیوتر تمام گرایشها


پروژ کار آفرینی در موردشرکت بسته بندی حبوبات و خشکبار


پاورپوینت در مورد تجهیزات ایمنی و انتخاب تجهیزات حفاظت فردی در کارگاهها و محیطهای صنعتی


پاورپوینت در مورد کسر و انواع کسرها


پاورپوینت در مورد جزوه سیاست و قوانین منابع طبیعی


پاورپوینت در مورد تولید محصولات سا لم غذایی


پاورپوینت در مورد توسعه و آینده توسعه یافتگی در ایران


پاورپوینت در مورد دلایل اهمیت مراقبت از کودکان کمتر از 6 سال -تکامل کودک شیرخوار و نوپاکلمات کلیدی :نازک narrow band باند نازک narrow دسته باند نازک است پهنای باند پهن broad band broad band تقسیم نظیر ویدئو کنفرانس سرویسهایی نظیر ویدئو کرد سرویسهایی نظیر پهنای باند مدل انتقال امواج الکتریکی sup3 ارتباطات nbsp ارتباطات ارتباطات آنالوگ الکتریکی روی communication این سیم مسی داده های ارتباطات امواج انتقال communication پهنای دیجیتال پاورپوینت در مورد ارتباطات Communicationنازک narrow band باند نازک narrow دسته باند نازک است پهنای باند پهن broad band broad band تقسیم نظیر ویدئو کنفرانس سرویسهایی نظیر ویدئو کرد سرویسهایی نظیر پهنای باند مدل انتقال امواج الکتریکی sup3 ارتباطات nbsp ارتباطات ارتباطات آنالوگ الکتریکی روی communication این سیم مسی داده های ارتباطات امواج انتقال communication پهنای دیجیتال
سایر محصولات